O nas

Nieruchomościami zajmujemy się od 1997 r. 

W tym czasie poznaliśmy dogłębnie lokalny rynek nieruchomości i dokonaliśmy na nim setek transakcji, zdobywając doświadczenie i wiedzę, którymi gotowi jesteśmy podzielić się z Państwem.

Jesteśmy zespołem doświadczonych agentów nieruchomości. Nasza obecność w branży oraz umiejętności pozwalają nam skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Jako priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo transakcji, efektywność, rzetelność oraz wysoką jakość usług.

Dbamy o rozwój firmy stale poszerzając swoje usługi, dzięki czemu zapewniamy klientom ciągły dostęp do nowych ogłoszeń, doradztwo kredytowe oraz ubezpieczeniowe. Kierujemy się zapewnieniem pełnej i skutecznej obsługi transakcyjnej, od poszukiwania odpowiedniego obiektu, przez negocjacje warunków, aż do finalizacji umowy. 

Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół fachowców, w skład którego wchodzą, oprócz agentów nieruchomości, specjaliści kredytowo-ubezpieczeniowi oraz radca prawny.

Utrzymujemy standardy narzucone przez organizacje zawodowe rynku nieruchomości. Zobowiązują nas do tego licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 2410 i Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości nr 2410 oraz członkostwo Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Firma

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.