Obiekt | Sprzedaż

Wałbrzych, Szczawienko

1 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
2 000 PLN
Powierzchnia
750 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
20/14328/OOS
Numer oferty
20/14328/OOS

Opis

Do sprzedaży hala handlowo- usługowo produkcyjna, położona na działce, zakwalifikowanej jako teren przemysłowy, przy jednej z głównych ulic na trasie Wałbrzych-Wrocław.
Hala obecnie podzielona jest na dwie części przystosowane do różnej działalności. Parter obejmuje salę sprzedażową (obecnie)z dużym zapleczem magazynowym, produkcyjnym i  pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi, z kilkoma niezależnymi    wejściami, na piętrze dodatkowo  trzy pomieszczenia biurowe.(ok.60m2). Jest też możliwość powiększenia piętra na część np. biurową o dalsze 120m2. Druga część hali  wykorzystywana jest jako warsztat z bramą wysoko na 3,5 m.
Budynek po remoncie w doskonałym stanie , docieplony, z nowym dachem, wszędzie na podłogach kafle, okna wymienione, co gazowe. Przy hali  własny parking.
 Rewelacyjna lokalizacja, blisko tras wylotowych w stronę Świebodzic, Świdnicy i Wrocławia.
Cena do negocjacji!!
 

Dodatkowe informacje

Droga dojazdowa
Asfaltowa

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM