Piękny kompleks pałacowo-parkowy

Obiekt | Sprzedaż | Wałbrzych, Rusinowa

5 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 000 PLN
Cena za m2
1 100 PLN
Powierzchnia
5 000 m2
Pow. działki
15 000 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
30/14328/OOS

Opis

Piękny klimatyczny zespół pałacowo -parkowy  z 1720 roku znajdujący się na obrzeżach Wałbrzycha w sasiedztwie  terenów zielonych. Obiekt składa się z 9 budynków zlokalizowanych na 1,5h działce zróżnicowanej topograficznie stanowiącej reprezentacyjny park. Jeden z budynków po kapitalnym remoncie, pozostałe w stanie dobrym technicznie ale wymagające remontu. W obiekcie wyremontowanym jest zainstalowane ogrzewanie gazowe, w pozostałych są w większości czynne piece i kominki.  Obiekt atrakcyjny turystycznie położony jest bardzo blisko Gór Sowich, oraz znanych uzdrowisk (Jedlina Zdrój, Szczawno Zdrój). Ze względu na dobry dojazd obiekt nadaje się  na hotel, centrun biznesowe czy też dom spokojnej starości.
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Prosimy pamiętać , że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM