- Cena
- 139 000 PLN
- Cena za m2
- 3 885 PLN
- Powierzchnia
- 35,77 m2
- Liczba pokoi
- 2
- Piętro
- Parter / 3
- Numer oferty
- 1533/14328/OMS
Opis
Oferuję do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w zielonej i cichej okolicy, posadowionej na uboczu i pośród nielicznej zabudowy. Wokół liczne tereny spacerowe m.in. w kierunku Borowej Góry oraz punktu widokowego. Na powierzchnię mieszkalną składają się dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, dwa przedpokoje, w tym jeden z wygodną wnęką na szafę oraz łazienka wraz z toaletą. Układ mieszkania pozwalana na jego przebudowę, tak aby zyskać na funkcjonalności wnętrza.
Przy budynku duże podwórze z miejscami postojowymi dla mieszkańców. Istnieje również możliwość dzierżawy ogródka oraz blaszanego garażu.
CENA PODLEGA NEGOCJACJOM! Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.
Nota prawna:
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela.
Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.
Dodatkowe informacje
- Winda
- Nie
Zapytaj o ofertę
