Lokal | Sprzedaż

Wałbrzych, Szczawienko

450 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
450 000 PLN
Cena za m2
1 590 PLN
Powierzchnia
283 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
11/14328/OLS

Opis

Dom wolnostojący na Szczawienku. aktualnie w nieruchomości prowadzona jest działalność gospodarcza, jednak po niewielkich przeróbkach można zrobić dom mieszkalny lub mieszkalno- usługowy. Aktualny rozkład pomieszczeń: parter - duża sala ekspozycyjno- handlowa (70m2) , 3 duże pomieszczenia biurowe oraz toaleta. I piętro - hol, pokój oraz pomieszczenie 70m2) do zaadoptowania na pomieszczenia użytkowe. budynek po remoncie, ocieplony, nowy dach, stolarka oraz instalacje. Ogrzewanie co gazowe, Dobry dojazd oraz bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej.
 
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Prosimy pamiętać , że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Alarm
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM