Lokal | Sprzedaż

Wałbrzych, Podzamcze

790 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
790 000 PLN
Cena za m2
5 266 PLN
Powierzchnia
150 m2
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Numer oferty
48/14328/OLS

Opis

  Do sprzedaży pawilon usługowy,  wolnostojący ,położony w centrum  gęsto zaludnionej  dzielnicy. 

  Nieruchomość  nadaje się do prowadzenia każdej działalności usługowej, biurowej , gastronomicznej lub handlowej. Przystosowany również do prowadzenia placówki służby zdrowia lub pedagogicznej  typu przedszkole, żłobek itp. (posiada  opinie sanepidu), przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.

   Pawilon w bardzo dobrym stanie technicznym, kilka lat po remoncie,  po wymianie  instalacji,  na bieżąco konserwowany i odświeżany,  piec co na gwarancji , docieplony, położony na zagospodarowanej działce, (380m2) ,z wygodnymi miejscami parkingowymi w pobliżu.


 Obecnie wnętrze podzielone na pięć gabinetów, trzy  pomieszczenia socjalne i gospodarcze, trzy osobne toalety, w jedna przystosowana dla osób niepełnosprawnych i duży hol z recepcją, ale stosunkowo niedużym nakładem kosztów, można zmienić układ i zastosowanie pomieszczeń .

Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela.
Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 
Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości


 

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM