Duża Działka w walimiu

Działka | Sprzedaż | Walim

699 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
699 000 PLN
Cena za m2
14 PLN
Pow. działki
49 400 m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Prąd
Tak
Numer oferty
347/14328/OGS

Opis

Duża Działko w Walimiu W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę usługową i nieuciążliwą działalność gospodarczą oraz grunty użytkowane rolniczo ( w tym grunty orne, łąki i pastwiska) zadrzewienia oraz zalesienia śródpolne.  
W części działki budowlanej znajduje się dom dwukondygnacyjny  do remontu ze wszystkimi mediami, budynek podpiwniczony z użytkowym strychem. 

 
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Prosimy pamiętać , że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Dostępne w okolicy
Góry, Rzeka, Las
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM