ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKA INWESTYCYJNA SOSNÓWKA

Działka | Sprzedaż | Sosnówka

1 599 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 599 000 PLN
Cena za m2
130 PLN
Pow. działki
12 300 m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
216/14328/OGS

Opis

ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ W SOSNÓWCE, NIEOPODAL KARPACZA.

Proponuję Państwu działkę 12300 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce z niesamowitym widokiem na góry oraz zbiornik wodny w Sosnówce.

Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Lekko pochyła , dobrze nasłoneczniona, na zboczu, z licznymi wypłaszczeniami. Z działki roztacza się przepiękny widok na Karkonosze, na zamek Chojnik, na wzgórza  Łomnickie oraz na zbiornik Sosnówka.

5 km od Karpacza, a piesza wycieczka łagodnym szlakiem trwa jedną godzinę i kończy się przy hotelu Gołębiewski i świątyni Wang. obok działki znajduje się  przystanek MPK Jelenia Góra.

Dostępne media w pobliżu:

* prąd – w pobliżu sąsiadujących zabudowań.

* woda – budowa własnej studni.

* kanalizacja - budowa przydomowej oczyszczalni ekologicznej bądź szamba.

W 2008 roku zostały uzyskane warunki zabudowy pod obiekt turystyczny wraz z infrastrukturą, został zaprojektowany pensjonat, dysponujemy kompletem dokumentów do złożenia w Urzędzie. Ze względu na ukształtowanie działki, nadaje się ona idealnie na osiedle domków jednorodzinnych, każdy z nich posiadałby unikatowy widok na góry oraz na zbiornik Sosnówka. Działka otoczona jest lasem, znajduje się na granicy Karkonoskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000.

W miejscowości Sosnówka powstały dwa luksusowe obiekty: Lake Hill Resort i Seidorf Mountain Resort.

Świetna oferta!

Atutem nieruchomości jest jej lokalizacji  z dala od miejskiego zgiełku, dookoła dużo zieleni, a jednocześnie blisko do licznych szlaków i atrakcji turystycznych.

Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości  oraz umówimy termin spotkania w celu prezentacji.

Kowalski Maciej
Sowa Nieruchomości
506-717-014
www.sowa.nieruchomosci.pl
 

Dodatkowe informacje

Dostępne w okolicy
Góry, Las
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM