Dom | Sprzedaż

Unisław Śląski

690 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Cena za m2
1 376 PLN
Powierzchnia
501,10 m2
Liczba pokoi
6
Rynek
Wtórny
Numer oferty
300/14328/ODS

Opis

-->-> ATRAKCYJNE APARTAMENTY Z MOŻLIWOŚCIĄ HOTELU <-<--

Na sprzedaż zabytkowa kamienica w urokliwej wsi Unisław Śląski niedaleko Wałbrzycha. Kamienica posiada 6 oddzielnych apartamentów o wielkości od 54m2 do 64m2 (trzy po kapitalnym remoncie, trzy w trakcie remontu). Stylowo odrestaurowane drewniane podłogi, okna oraz mała architektura stwarza niepowtarzalny klimat obiektu.

Do budynki należy działka o powierzchni ok. 1500m2 oraz dwa garaże, jeden wolnostojący, drugi wchodzący w skład bryły budynku. 

W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, wyremontowany został dach, wymieniowe zostały wszystkie okna i drzwi. Zamontowała została kotłownia ogrzewająca cały budynek. Do remontu zostaje jedynie elewacja obiektu. 

Kamienica idealnie nadaje się na mini hotel z apartamentami, bądź jako inwestycje pod wynajem mieszkań. W budynku wyznaczono miejsce pod zainstalowanie recepcji.

Okolica bardzo atrakcyjna, bogata w stoki narciarskie, zjazdowe, szlaki górskie czy turystyczne.

Cena do negocjacji
Zapraszam do bezpłatnej prezentacji.

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Inne
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Kolej, Autobus
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Ogrzewanie
Inne

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM