Duża działka z domem do remontu

Dom | Sprzedaż | Walim

699 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
699 000 PLN
Cena za m2
3 495 PLN
Powierzchnia
200 m2
Pow. działki
49 400 m2
Liczba pokoi
6
Numer oferty
152/14328/ODS

Opis

Dom do remontu z dużą działką. W planie zagospodarowania przeznaczenie działki to w części budowlana, w części tereny użytkowane rolniczo, część terenów przeznaczonych na zabudowę usługową i nieuciążliwą działalność gospodarczą oraz grunty użytkowane rolniczo ( w tym grunty orne, łąki i pastwiska) zadrzewienia oraz zalesienia śródpolne.  Dom do kapitalnego remontu ze wszystkimi mediami, budynek podpiwniczony w większej części ze strychem  użytkowym. W okolicy szlaki  turystyczne oraz tereny rekreacyjne.

Z uwagi na powierzchnię nieruchomości (ponad 1 ha) nabycie  tylko za zgodą KOWR.
 
Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Prosimy pamiętać , że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Dostępne w okolicy
Góry, Rzeka, Las
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ciepła woda
Inne
Kanalizacja
Miejska
Ogrzewanie
Piec

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM