Lokal | Sprzedaż

Jelenia Góra

1 450 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
1 450 000 PLN
Cena za m2
2 316 PLN
Powierzchnia
626 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Numer oferty
5/14328/OLS

Opis

Oferuję atrakcyjną nieruchomość w Jeleniej Górze zlokalizowaną  przy drodze krajowej DK3 i DK5 przy wjeździe do miasta od strony Wrocławia i przy zjeździe na nowo budowaną obwodnicę Jeleniej Góry. Na działce o pow. 1845m2 znajduje się budynek o funkcjach mieszkalnych, usługowo-handlowej. Budynek architektonicznie przystosowany do prowadzenia restauracji , posiada wszystkie przyłącza potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej. Idealny także przy połączniu funkcji biurowej z handlową lub inną działalność komercyjną. Dużą zaletą jest zaplecze piwniczne wraz z garażem wielostanowiskowym. Powierzchnia całkowita 626m2:
Parter 249,50m2 dwa lokale hadlowo - usługowe (jeden z nich przygotowany do prowadzenia restauracji), oba lokale posiadają najemców na umowy bezterminowe.
Przyziemie: magazyny warsztat motocyklowy, kotłownia (na gaz), garaż na 4 auta.
Piętro-komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone o pow. 107m2 z zadaszonym tarasem o pow.30m2 (widok na góry).
Budynek wyposażony jest w sieć: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, teletechniczną. Dużym atutem nieruchomości jest obszerny parking przed budynkiem oraz brak zabudować wokół nieruchomości. Więcej informacji udzielę telefonicznie, zapraszam na prezentację nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Alarm
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest SOWA & VICTORIA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Słowackiego 5/2, 58-300 Wałbrzych (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@sowa.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM